Jacob van Lennepkade 71 1,
Amsterdam
€ 495.000
Introductie
Spoormakers Makelaardij heet je van harte welkom aan de Jacob van Lennepkade 71-1 te Amsterdam, gelegen in een van de meest geliefde buurten van Amsterdam, in de wijk Oud-West. Dit instapklare en prachtige appartement, gelegen op eigen grond, combineert de klassieke charme van begin 20ste eeuw met een moderne uitstraling. De schouw, houten parketvloer, rozetten op het plafond en erker zorgen voor een authentieke sfeer, terwijl de zwarte taatsdeuren een strakke, eigentijdse look geven. Het appartement ligt op loopafstand van het Vondelpark, het Rembrandtpark en op fietsafstand van het Amsterdamse Bos. Daarnaast vind je in de directe omgeving diverse leuke cafés, hippe restaurants, winkels, speciaalzaken, musea en theaters. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: door de goede tram- en busverbindingen en de fiets ben je in no-time in de Jordaan of andere delen van de stad. En met de auto rijd je binnen 10 minuten de ring A10 op.
Kenmerken
bouwjaar | 1895 |
---|---|
locatie | Amsterdam |
slaapkamers | 1 |
energielabel | B |
status | Beschikbaar |
woonoppervlakte | 51 m² |
Omschrijving
ENTREE Via de prachtige entree bereik je het gezamenlijke trappenhuis. Op de eerste verdieping bevindt zich de toegang tot het appartement.
LEEFRUIMTE Via het gezamenlijke trappenhuis heb je toegang tot de lichte leefruimte. Kenmerkend zijn de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde die het appartement van veel natuurlijk daglicht voorzien. De leefruimte ligt aan de straatzijde en is voorzien van een sfeervolle schouw en fraaie erker. Hier geniet je ’s ochtends van een kopje koffie of thee met vrij uitzicht over de gracht. De open keuken maakt deel uit van de leefruimte en is uitgerust met een schiereiland, inductiefornuis met afzuigkap, oven, koel-vriescombinatie, vaatwasser en spoelbak. Een glazen wand met zwarte taatsdeuren scheidt de leefruimte van het slaapgedeelte. Deze wand zorgt ervoor dat de woonkamer en de slaapkamer over veel daglicht beschikken.
SLAAPGEDEELTE Het slaapgedeelte, bereikbaar via de moderne zwarte taatsdeuren, biedt toegang tot zowel de badkamer als het balkon. Daarnaast is er een ruime kastenwand aanwezig die zorgt voor voldoende opbergruimte. In de kastenwand bevindt zich ook de aansluiting voor de wasmachine. De huidige bewoonster maakt gebruik van een Murphy-bed, waardoor deze kamer overdag bij de leefruimte getrokken kan worden.
BADKAMER De badkamer, toegankelijk vanuit het slaapgedeelte, is uitgerust met een regendouche, toilet en wastafel met meubel. Door de lichte wandtegels en de sfeervolle patroontegel op de vloer oogt de badkamer ruim en stijlvol.
BALKON Via het slaapgedeelte bereik je het balkon dat is gelegen op het zuidoosten.
BIJZONDERHEDEN
– Energielabel B
– Instapklare woning
– Mooi statig pand met fraaie originele details, bouwjaar 1895
– Fantastisch vrij uitzicht over het water
– Authentieke details gemixt met een moderne uitstraling
– Nieuw dak (2023), nieuwe betonnen fundering (2000, 2007)
– Appartementsrecht op eigen grond, geen erfpacht
– De VvE Jacob van Lennepkade 71 heeft vier leden en wordt professioneel beheerd
– De maandelijkse bijdrage bedraagt 80 euro
– Bouwtechnisch rapport aanwezig
Deze informatie is door ons met zorg voor u samengesteld. We aanvaarden echter geen aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, danwel voor de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.